Praca od zaraz!

Udostępnij w mediach!

Rozwiń swoje możliwości i skorzystaj z naszej propozycji pracy, którą oferujemy specjalnie dla Ciebie. Być może potrzebujesz zajęcia, które da Ci satysfakcję i poczucie spełnienia? Nic prostszego!

Zgłoś się do nas i zacznij zarabiać jako Opiekun Seniora w Niemczech. Dzięki temu oprócz oderwania się od domowych obowiązków, dodatkowego dochodu, będziesz miał możliwość poznania innej kultury i kraju, który stanowi centrum atrakcji turystycznych.

Brak znajomości języka? Ten fakt nie stanowi dla nas bariery. Nauczymy Cię podstaw komunikacji i zapewnimy profesjonalną opiekę pracowników naszej firmy. Gwarantujemy kurs językowy, a po nim stabilne zatrudnienie.

Co zyskujesz?

– zapewnione, terminowe wynagrodzenie

– uregulowaną formę zatrudnienia ( umowa zlecenie)

– profity okolicznościowe i świąteczne

– przyuczenie językowe ( kurs j.niemieckiego dla osób początkujących)

– zagwarantowane kontrakty

– wsparcie merytoryczne pracowników naszej firmy

– opiekę opiekuna na każdym etapie pracy

– pracę w miłym, rozwijającym się zespole

– możliwość nawiązania nowych znajomości

– bezpieczeństwo pracy

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami mailowo bądź przyjdź bezpośrednio do siedziby naszej firmy na ul. Królewieckiej 5, I piętro, budynek PROMENADY.

mail: plock(małpa)promedica24.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94 moich danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszenia w celu realizacji procesu rekrutacji.

 

Spraw-aby-każdy-z-nich-poczuł-się-potrzebny-1.jpg

Dodaj komentarz